FC RAKOVEC KOTVRDOVICE

Výsledky

12.kolo 27. října 2018
Rájec-Boskovice A 2:24 (1:8)
Ráječko-Boskovice B 18:5 (10:4)
Rájec-Boskovice B 10:15 (4:5)
Ráječko-Boskovice A 8:15 (6:7)
FK Vysočany-Žijeme hrou B 5:0 (4:0)
Šošůvka-Žijeme hrou A 0:13 (0:4)
Šošůvka-Žijeme hrou B 7:6 (3:3)
FK Vysočany-Žijeme hrou A 2:10 (1:6)
Letovice-Blansko A 13:1 (9:1)
Svitávka-Blansko B 12:5 (9:4)
Knínice-Doubravice 5:1 (2:1)
Cetkovice-Benešov/Kořenec 2:8 (1:5)
Černá Hora-Jedovnice A 3:2 (2:1)
Lažany-Jedovnice B 6:8 (4:1)
Knínice-Benešov/kořenec 7:2 (4:1)
Cetkovice-Doubravice 7:3 (3:1)
Letovice-Blansko B 20:1 (9:0)
Svitávka-Blansko A 3:12 (1:5)
Černá Hora-Jedovnice B 4:8 (2:3)
Lažany-Jedovnice A 3:5 (2:3)
Adamov-Velké Opatovice A 5:2 (3:0)
Olomučany-Velké Opatovice B 2:0 (1:0)
Adamov-Velké Opatovice B 5:1 (1:0)
Olomučany-Velké Opatovice A 1:0 (0:0)

11.kolo 20. října 2018
Velké Opatovice A-Cetkovice 10:10 (4:0)
Velké Opatovice B-Knínice 1:23 (1:9)
Velké Opatovice A-Knínice 3:2 (1:2)
Velké Opatovice B-Cetkovice 2:5 (1:2)
Boskovice A-Černá Hora 4:5 (3:4)
Boskovice B-Lažany 7:8 (4:5)
Boskovice A-Lažany 21:3 (12:1)
Boskovice B-Černá Hora 7:4 (5:2)
Jedovnice A-Letovice 2:19 (1:11)
Jedovnice B-Svitávka 3:3 (3:3)
Žijeme hrou A-Adamov 6:7 (3:3)
Žijeme hrou B-Olomučany 8:10 (4:5)
Doubravice-Rájec 4:9 (2:5)
Benešov/Kořenec-Ráječko 2:24 (1:10)
Jedovnice A-Svitávka 3:11 (1:7)
Jedovnice B-Letovice 1:9 (0:3)
Doubravice-Ráječko 1:22 (0:11)
Benešov/Kořenec-Rájec 9:8 (4:4)
Žijeme hrou A-Olomučany 4:2 (1:2)
Žijeme hrou B-Adamov 2:11 (0:5)
Blansko A-Šošůvka 17:4 (10:0)
Blansko B-FK Vysočany 7:6 (5:3)
Blansko A-FK Vysočany 13:2 (8:1)
Blansko B-Šošůvka 17:4 (11:1)

10.kolo 13. října 2018
Velké Opatovice A-Doubravice 4:1 (2:1)
Velké Opatovice B-Benešov/Kořenec 1:13 (1:6)
Velké Opatovice A-Benešov/Kořenec 14:4 (8:2)
Velké Opatovice B-Doubravice 2:9 (1:2)
Cetkovice-Žijeme hrou A 1:5 (0:2)
Knínice-Žijeme hrou B 0:16 (0:0)
FK Vysočany-Jedovnice A 1:4 (1:1)
Šošůvka-Jedovnice B 2:9 (1:2)
Cetkovice-Žijeme hrou B 6:8 (3:4)
Knínice-Žijeme hrou A 1:0 (0:0)
FK Vysočany-Jedovnice B 2:6 (1:2)
Šošůvka-Jedovnice A 6:17 (3:10)
Svitávka-Boskovice A 8:12 (5:7)
Letovice-Boskovice B 24:3 (13:0)
Lažany-Ráječko 6:12 (3:5)
Černá Hora-Rájec 8:3 (4:0)
Lažany-Rájec 14:5 (8:0)
Černá Hora-Ráječko 10:11 (3:9)
Svitávka-Boskovice B 10:2 (6:0)
Letovice-Boskovice A 15:3 (9:0)
Olomučany-Blansko A 3:15 (3:5)
Adamov-Blansko B 17:3 (7:0)
Olomučany-Blansko B 4:3 (1:1)
Adamov-Blansko A 5:5 (2:3)

9. kolo 6. října 2018
Žijeme hrou A-Velké Opatovice A 7:5 (4:2)
Žijeme hrou B-Velké Opatovice B 10:6 (5:3)
Boskovice A-Šošůvka 25:0 (12:0)
Boskovice B-FK Vysočany 9:3 (4:3)
Žijeme hrou A-Velké Opatovice B 6:3 (4:1)
Žijeme hrou B-Velké Opatovice A 2:7 (0:4)
Boskovice A-FK Vysočany 11:3 (4:2)
Boskovice B-Šošůvka 12:5 (6:3)
Ráječko-Svitávka 6:12 (2:8)
Rájec-Letovice 4:17 (1:10)
Ráječko-Letovice 3:18 (0:8)
Rájec-Svitávka 2:21 (1:12)
Jedovnice A-Adamov 3:6 (1:3)
Jedovnice B-Olomučany 8:2 (4:0)
Jedovnice A-Olomučany 8:4 (5:1)
Jedovnice B-Adamov 3:4 (3:1)
Benešov/Kořenec-Černá Hora 6:7 (2:4)
Doubravice-Lažany 1:11 (0:5)
Blansko A-Cetkovice 9:10 (3:1)
Blansko B-Knínice 6:8 (5:5)
Benešov/Kořenec-Lažany 5:15 (3:8)
Doubravice-Černá Hora 2:7 (0:4)
Blansko A-Knínice 4:4 (3:1)
Blansko B-Cetkovice 14:4 (6:1)

8. kolo 29. září 2018
Velké Opatovice A-Blansko A 3:15 (1:8)
Velké Opatovice B-Blansko B 5:5 (3:2)
Velké Opatovice A-Blansko B 3:18 (2:6)
Velké Opatovice B-Blansko A 1:24 (0:10)
Knínice-Jedovnice A 4:5 (2:2)
Cetkovice-Jedovnice B 2:12 (1:6)
Letovice-Černá Hora 0:0 (0:0)
Svitávka-Lažany 10:3 (6:1)
Knínice-Jedovnice B 4:6 (2:3)
Cetkovice-Jedovnice A 4:17 (2:6)
Letovice-Lažany 22:5 (10:3)
Svitávka-Černá Hora 7:5 (6:4)
Žijeme hrou A-Doubravice 10:2 (5:1)
Žijeme hrou B-Benešov/Kořenec 13:7 (5:3)
Žijeme hrou B-Doubravice 7:20 (2:0)
Žijeme hrou A-Benešov/Kořenec 8:3 (5:2)
Šošůvka-Rájec 5:9 (2:3)
FK Vysočany-Ráječko 4:12 (1:5)
Adamov-Boskovice A 6:9 (3:5)
Olomučany-Boskovice B 11:4 (6:1)
Šošůvka-Ráječko 1:18 (0:12)
FK Vysočany-Rájec 4:1 (2:0)
Adamov-Boskovice B 13:2 (7:1)
Olomučany-Boskovice A 2:12 (1:8)

7. kolo 28. září 2018
Rájec-Adamov 1:15 (0:6)
Ráječko-Olomučany 20:4 (11:2)
Rájec-Olomučany 8:6 (4:2)
Ráječko-Adamov 6:10 (3:7)
Boskovice A-Cetkovice 22:1 (12:0)
Boskovice B-Knínice 3:9 (1:5)
Boskovice A-Knínice 10:4 (4:0)
Boskovice B-Cetkovice 8:7 (7:4)
Jedovnice A-Velké Opatovice A 9:6 (5:2)
Jedovnice B-Velké Opatovice B 9:10 (3:1)
Doubravice-Letovice 3:30 (1:19)
Benešov/Kořenec-Svitávka 4:19 (3:10)
Černá Hora-Šošůvka 16:0 (8:0)
Lažany-FK Vysočany 6:4 (4:3)
Doubravice-Svitávka 1:26 (1:16)
Benešov/Kořenec-Letovice 0:19 (0:5)
Černá Hora-FK Vysočany 7:3 (2:1)
Lažany-Šošůvka 0:0 (0:0)
Jedovnice A-Velké Opatovice B 15:5 (5:1)
Jedovnice B-Velké Opatovice A 11:2 (5:1)
Blansko A-Žijeme hrou A 3:6 (0:3)
Blansko B-Žijeme hrou B 3:5 (0:3)
Blansko A-Žijeme hrou B 3:1 (0:1)
Blansko B-Žijeme hrou A 1:3 (1:1)

6. kolo 22. září 2018
Velké Opatovice A-Boskovice A 2:6 (1:3)
Velké Opatovice B-Boskovice B 3:9 (1:5)
Žijeme hrou A-Jedovnice A 4:1 (2:0)
Žijeme hrou B-Jedovnice B 4:7 (2:0)
Velké Opatovice A-Boskovice B 7:10 (2:6)
Velké Opatovice B-Boskovice A 2:24 (1:9)
Žijeme hrou A-Jedovnice B 5:1 (2:0)
Žijeme hrou B-Jedovnice A 2:4 (1:1)
Cetkovice-Rájec 11:14 (4:7)
Knínice-Ráječko 6:9 (3:5)
FK Vysočany-Svitávka 3:7 (2:4)
Šošůvka-Letovice 1:10 (0:6)
Cetkovice-Ráječko 4:28 (1:13)
Knínice-Rájec 9:2 (2:2)
FK Vysočany-Letovice 1:8 (1:3)
Šošůvka-Svitávka 2:8 (0:5)
Olomučany-Lažany 1:8 (0:5)
Adamov-Černá Hora 6:3 (3:1)
Olomučany-Černá Hora 1:6 (0:3)
Adamov-Lažany 16:4 (7:2)
Blansko A-Doubravice 18:1 (10:1)
Blansko B-Benešov/Kořenec 14:2 (7:1)
Blansko A-Benešov/Kořenec 25:6 (11:5)
Blansko B-Doubravice 12:3 (5:1)

5. kolo 19. září 2018
Doubravice-Benešov/Kořenec 3:8 (2:5)
Blansko A-Blansko B 2:1 (1:0)
Velké Opatovice A-Velké Opatovice B 9:11 (4:4)
Rájec-Ráječko 2:21 (1:1)
Černá Hora-Lažany 9:3 (5:1)
Cetkovice-Knínice 3:4 (0:0)
Adamov-Olomučany 6:3 (2:3)
Žijeme hrou A-Žijeme hrou B 4:2 (2:1)
Boskovice A-Boskovice B 1:0 (0:0)
Jedovnice A-Jedovnice B 1:2 (1:1)
Letovice-Svitávka 10:2 (2:2)
Šošůvka-FK Vysočany 3:3 (1:2)

4. kolo 15. září 2018
Boskovice A-Žijeme hrou A 5:10 (3:6)
Boskovice B-Žijeme hrou B 5:3 (2:1)
Boskovice A-Žijeme hrou B 12:3 (6:2)
Boskovice B-Žijeme hrou A 2:11 (1:6)
Ráječko-Velké Opatovice A 17:5 (11:1)
Rájec-Velké Opatovice B 19:2 (9:1)
Svitávka-Olomučany 15:0 (6:0)
Letovice-Adamov 15:6 (9:0)
Ráječko-Velké Opatovice B 36:2 (14:1)
Rájec-Velké Opatovice A 5:5 (2:0)
Jedovnice A-Blansko A 5:8 (2:5)
Jedovnice B-Blansko B 3:12 (2:7)
Svitávka-Adamov 6:6 (5:3)
Letovice-Olomučany 21:0 (10:0)
Jedovnice A-Blansko B 4:1 (2:1)
Jedovnice B-Blansko A 1:5 (0:3)
Benešov/Kořenec-Šošůvka 13:2 (5:1)
Doubravice-FK Vysočany 2:11 (1:6)
Benešov/Kořenec-FK Vysočany 9:4 (6:2)
Doubravice-Šošůvka 3:11 (1:4)
Lažany-Cetkovice 8:4 (5:2)
Černá Hora-Knínice 10:5 (2:3)
Lažany-Knínice 11:4 (4:3)
Černá Hora-Cetkovice 7:2 (3:0)

3. kolo 12. září 2018
Knínice-Svitávka 1:12 (0:0)
Cetkovice-Letovice 0:35 (0:17)
Žijeme hrou A-Rájec 16:4 (8:2)
Žijeme hrou B-Ráječko 0:20 (0:10)
Adamov-Šošůvka 22:2 (10:1)
Olomučany-FK Vysočany 9:2 (4:2)
Jedovnice A-Doubravice 13:0 (7:0)
Jedovnice B-Benešov/Kořenec 15:0 (7:0)
Knínice-Letovice 2:19 (1:9)
Cetkovice-Svitávka 2:22 (1:14)
Žijeme hrou A-Ráječko 8:6 (2:2)
Žijeme hrou B-Rájec 9:10 (5:5)
Adamov-FK Vysočany 9:2 (4:2)
Olomučany-Šošůvka 13:1 (5:1)
Jedovnice A-Benešov/Kořenec 16:7 (8:2)
Jedovnice B-Doubravice 15:3 (7:1)
Blansko A-Boskovice A 9:10 (5:4)
Blansko B-Boskovice B 7:6 (4:3)
Velké Opatovice A-Černá Hora 0:3 (0:1)
Velké Opatovice B-Lažany 0:8 (0:4)
Velké Opatovice A-Lažany 0:20 (0:0)
Velké Opatovice B-Černá Hora 1:19 (0:9)
Blansko A-Boskovice B 5:19 (3:1)
Blansko B-Boskovice A 2:5 (1:3)

2. kolo 8. září 2018
Rájec-Blansko A 3:18 (1:10)
Ráječko-Blansko B 11:3 (6:2)
Rájec-Blansko B 5:9 (3:5)
Ráječko-Blansko A 7:20 (4:10)
Šošůvka-Cetkovice 3:7 (2:4)
FK Vysočany-Knínice 5:8 (3:2)
Boskovice A-Jedovnice A 14:1 (7:1)
Boskovice B-Jedovnice B 5:5 (3:3)
Černá Hora-Žijeme hrou A 3:5 (1:2)
Lažany-Žijeme hrou B 4:10 (2:0)
Šošůvka-Knínice 1:13 (0:8)
FK Vysočany-Cetkovice 7:3 (4:0)
Černá Hora-Žijeme hrou B 10:4 (5:0)
Lažany-Žijeme hrou A 2:5 (0:3)
Boskovice A-Jedovnice B 15:3 (6:1)
Boskovice B-Jedovnice A 10:7 (5:3)
Doubravice-Adamov 0:0 (0:0)
Benešov/Kořenec-Olomučany 4:13 (2:6)
Doubravice-Olomučany 3:14 (1:10)
Benešov/Kořenec-Adamov 4:19 (2:10)
Letovice-Velké Opatovice A 15:1 (7:0)
Svitávka-Velké Opatovice B 20:0 (12:0)
Letovice-Velké Opatovice B 46:1 (25:1)
Svitávka-Velké Opatovice A 10:2 (2:1)

1. kolo 2. září 2018
Boskovice A-Doubravice 25:1 (13:0)
Boskovice B-Benešov/Kořenec 7:6 (5:1)
Boskovice A-Benešov/Kořenec 23:4 (14:3)
Boskovice B-Doubravice 10:2 (5:1)
Jedovnice A-Rájec 7:4 (3:1)
Jedovnice B-Ráječko 8:6 (5:4)
Jedovnice A-Ráječko 10:10 (2:6)
Jedovnice B-Rájec 11:3 (3:2)
Blansko A-Černá Hora 13:1 (5:1)
Blansko B-Lažany 3:8 (1:3)
Blansko A-Lažany 18:6 (7:3)
Blansko B-Černá Hora 4:10 (1:6)
Žijeme hrou A-Letovice 4:15 (4:7)
Žijeme hrou B-Svitávka 1:16 (0:6)
Žijeme hrou A-Svitávka 5:5 (3:2)
Žijeme hrou B-Letovice 1:20 (0:10)
Velké Opatovice A-Šošůvka 6:6 (1:2)
Velké Opatovice B-FK Vysočany 2:15 (2:6)
Velké Opatovice A-FK Vysočany 2:6 (0:2)
Velké Opatovice B-Šošůvka 12:6 (4:2)
Cetkovice-Adamov 2:21 (0:12)
Knínice-Olomučany 4:6 (2:3)
Cetkovice-Olomučany 5:19 (4:5)
Knínice-Adamov 0:16 (0:5)

 

 
FC Rakovec Kotvrdovice