FC RAKOVEC KOTVRDOVICE

Výsledky

10. kolo - 22.října 2017
Boskovice A-Kunštát A 7:6 (2:3)
Boskovice B-Kunštát B 8:3 (4:1)
Boskovice A-Kunštát B 11:5 (5:4)
Boskovice B-Kunštát A 4:10 (3:5)
Černá Hora-Letovice 2:8 (1:4)
Ráječko-Knínice 17:2 (9:2)
Jedovnice A-Šošůvka/Ostrov 15:2 (6:0)
Jedovnice B-Vysočany 2:6 (0:3)
Benešov/Kořenec-Lipůvka 1:13 (0:7)
Jedovnice A-Vysočany 2:3 (1:1)
Jedovnice B-Šošůvka/Ostrov 10:5 (5:3)
Černá Hora-Knínice 16:7 (5:2)
Ráječko-Letovice 10:3 (3:1)
Benešov/Kořenec-Olomučany 3:8 (2:6)
BlanskoA-Rájec A 8:4 (2:2)
Blansko B-Rájec B 4:4 (2:2)
Blansko A-Rájec B 5:1 (2:0)
Blansko B-Rájec A 3:8 (1:5)

9. kolo - 15.října 2017
Vysočany-Rájec A 2:9 (2:6)
Šošůvka/Ostrov-Rájec B 5:0 (2:0)
Vysočany-Rájec B 3:0 (2:0)
Šošůvka/Ostrov-Rájec A 2:7 (2:4)
Lipůvka-Kunštát A 8:9 (3:3)
Olomučany-Kunštát B 9:5 (5:2)
Knínice-Boskovice B 4:9 (4:3)
Letovice-Boskovice A 8:8 (4:5)
Černá Hora-Blansko A 3:9 (1:2)
Ráječko-Blansko B 16:4 (12:1)
Lipůvka-Kunštát B 14:3 (8:1)
Olomučany-Kunštát A 6:10 (4:5)
Benešov/Kořenec-Jedovnice A 1:23 (1:14)
Knínice-Boskovice A 5:17 (2:10)
Letovice-Boskovice B 7:3 (4:2)
Černá Hora-Blansko B 9:4 (4:2)
Ráječko-Blansko A 5:8 (4:3)
Benešov/Kořenec-Jedovnice B 7:6 (4:4)

8. kolo - 7.října 2017
Vysočany-Černá Hora 11:1 (5:0)
Šošůvka/Ostrov-Ráječko 0:17 (0:10)
Vysočany-Ráječko 3:6 (2:4)
Šošůvka/Ostrov-Černá Hora 8:0 (4:0)
Rájec A-Jedovnice A 6:10 (2:5)
Rájec B-Jedovnice B 2:16 (2:9)
Blansko A-Boskovice A 10:3 (5:2)
Blansko B-Boskovice B 2:11 (1:7)
Rájec A-Jedovnice B 19:4 (12:1)
Rájec B-Jedovnice A 1:14 (1:7)
Blansko A-Boskovice B 16:3 (9:3)
Blansko B-Boskovice A 3:13 (2:8)
Letovice-Olomučany 4:2 (2:1)
Knínice-Lipůvka 0:11 (0:6)
Letovice-Lipůvka 4:9 (2:7)
Knínice-Olomučany 2:8 (1:4)
Kunštát A-Benešov/Kořenec 11:6 (6:2)
Kunštát B-Benešov/Kořenec 6:6 (2:3)

7. kolo - 30.září 2017
Olomučany-Blansko A 4:10 (1:3)
Lipůvka-Blansko B 17:2 (10:2)
Olomučany-Blansko B 13:2 (10:2)
Lipůvka-Blansko A 7:9 (4:4)
Jedovnice A-Kunštát A 8:7 (4:5)
Jedovnice B-Kunštát B 2:10 (1:6)
Benešov/Kořenec-Knínice 4:18 (1:10)
Jedovnice A-Kunštát B 11:7 (1:3)
Jedovnice B-Kunštát A 2:7 (2:2)
Benešov/Kořenec-Letovice 1:13 (1:9)
Šošůvka/Ostrov-Boskovice A 3:8 (1:3)
Vysočany-Boskovice B 5:3 (3:2)
Rájec A-Ráječko 8:12 (3:8)
Rájec B-Černá Hora 1:15 (1:8)
Šošůvka/Ostrov-Boskovice B 2:5 (2:1)
Vysočany-Boskovice A 6:1 (4:0)
Rájec B-Ráječko 1:26 (0:15)
Rájec A-Černá Hora 15:4 (9:3)

6. kolo - 28.září 2017
Letovice-Kunštát A 3:7 (2:4)
Knínice-Kunštát B 4:8 (2:4)
Rájec A-Boskovice A 12:9 (8:3)
Rájec B-Boskovice B 0:22 (0:16)
Černá Hora-Jedovnice A 0:14 (0:9)
Ráječko-Jedovnice B 11:1 (6:1)
Šošůvka/Ostrov-Lipůvka 3:9 (2:5)
Vysočany-Olomučany 2:4 (1:2)
Benešov/Kořenec-Blansko A 0:18 (0:8)
Rájec A-Boskovice B 24:7 (12:1)
Rájec B-Boskovice A 0:40 (0:20)
Letovice-Kunštát B 8:9 (5:2)
Knínice-Kunštát A 5:17 (2:10)
Černá Hora-Jedovnice B 3:9 (3:4)
Ráječko-Jedovnice A 4:5 (3:4)
Šošůvka/Ostrov-Olomučany 1:5 (1:1)
Vysočany-Lipůvka 5:6 (1:4)
Benešov/Kořenec-Blansko B 7:4 (5:1)

5. kolo - 23.září 2017
Knínice-Jedovnice B 10:6 (5:2)
Letovice-Jedovnice A 6:6 (3:3)
Knínice-Jedovnice A 2:14 (1:5)
Letovice-Jedovnice B 13:3 (6:1)
Ráječko-Boskovice A 8:3 (5:2)
Černá Hora-Boskovice B 4:3 (2:2)
Ráječko-Boskovice B 20:2 (10:1)
Černá Hora-Boskovice A 5:7 (3:3)
Vysočany-Benešov/Kořenec 11:1 (5:0)
Šošůvka/Ostrov-Benešov/Kořenec 5:0 (2:0)
Lipůvka-Rájec A 8:4 (4:2)
Olomučany-Rájec B 2:1 (1:1)
Lipůvka-Rájec B 5:3 (2:1)
Olomučany-Rájec A 8:6 (4:4)
Kunštát A-Blansko A 14:10 (5:3)
Kunštát B-Blansko B 7:2 (3:2)
Kunštát A-Blansko B 8:7 (4:4)
Kunštát B-Blansko A 2:5 (1:2)

4. kolo - 16.září 2017
Rájec A-Benešov/Kořenec 24:3 (12:0)
Černá Hora-Olomučany 2:3 (2:2)
Ráječko-Lipůvka 7:5 (2:4)
Rájec B-Benešov/Kořenec 7:7 (6:3)
Černá Hora-Lipůvka 1:6 (0:4)
Ráječko-Olomučany 9:4 (5:0)
Šošůvka/Ostrov-Kunštát A 3:17 (2:8)
Vysočany-Kunštát B 12:2 (8:1)
Šošůvka/Ostrov-Kunštát B 11:5 (5:1)
Vysočany-Kunštát A 3:9 (2:6)
Boskovice A-Jedovnice A 4:11 (1:4)
Boskovice B-Jedovnice B 6:8 (3:4)
Boskovice A-Jedovnice B 12:7 (4:2)
Boskovice B-Jedovnice A 2:15 (1:8)
Blansko A-Knínice 15:6 (6:5)
Blansko B-Letovice 14:1 (5:0)
Blansko A-Letovice 7:11 (3:5)
Blansko B-Knínice 4:16 (3:8)

3. kolo - 13.září 2017
Kunštát A-Kunštát B 7:7 (3:3)
Vysočany-Šošůvka/Ostrov 9:5 (5:3)
Knínice-Letovice 8:15 (5:9)
Jedovnice A-Jedovnice B 7:5 (4:3)
Boskovice A-Boskovice B 6:6 (3:3)
Ráječko-Černá Hora 10:3 (4:0)
Blansko A-Blansko B 21:2 (8:1)
Rájec A-Rájec B 21:2 (15:0)
Lipůvka-Olomučany 7:0 (2:0)

2. kolo - 10.září 2017
Kunštát A-Rájec A 4:4 (2:1)
Kunštát B-Rájec B 5:5 (3:2)
Kunštát A-Rájec B 7:2 (4:0)
Kunštát B-Rájec A 4:6 (2:2)
Letovice-Šošůvka/Ostrov 8:5 (5:1)
Knínice-Vysočany 5:12 (3:5)
Jedovnice A-Blansko A 6:4 (3:3)
Jedovnice B-Blansko B 5:7 (3:3)
Benešov/Kořenec-Ráječko 1:22 (1:13)
Olomučany-Boskovice A 6:5 (3:2)
Lipůvka-Boskovice B 6:2 (4:0)
Olomučany-Boskovice B 8:4 (2:4)
Lipůvka-Boskovice A 8:6 (4:3)
Jedovnice A-Blansko B 18:1 (13:0)
Jedovnice B-Blansko A 1:16 (1:8)
Letovice-Vysočany 5:1 (2:0)
Knínice-Šošůvka/Ostrov 10:3 (4:2)
Benešov/Kořenec-Černá Hora 7:9 (4:4)

1. kolo - 2.září 2017
Lipůvka-Jedovnice A 5:5 (3:2)
Olomučany-Jedovnice B 5:0 (3:0)
Lipůvka-Jedovnice B 15:1 (7:1)
Olomučany-Jedovnice A 2:8 (1:2)
Boskovice A-Benešov/Kořenec 16:1 (8:0)
Boskovice B-Vysočany 0:20 (0:9)
Boskovice A-Vysočany 4:3 (3:2)
Boskovice B-Benešov/Kořenec 13:1 (6:0)
Ráječko-Kunštát A 8:4 (4:2)
Černá Hora-Kunštát B 10:5 (5:5)
Ráječko-Kunštát B 13:4 (6:1)
Černá Hora-Kunštát A 0:4 (0:2)
Knínice-Rájec A 5:19 (1:8)
Letovice-Rájec B 18:0 (10:0)
Knínice-Rájec B 16:0 (8:0)
Letovice-Rájec A 4:9 (3:5)
Vysočany-Blansko A 3:4 (2:3)
Šošůvka/Ostrov-Blansko B 18:2 (8:1)
Vysočany-Blansko B 20:0 (9:0)
Šošůvka/Ostrov-Blansko A 2:12 (1:4)

 
FC Rakovec Kotvrdovice